środa, 14 czerwca 2017

To już ten czas?


 Ostatni post był bardzo dawno temu.  Spowodowane było to tym, że straciłam zapał do pisania czegokolwiek a także i czytania książek. Kompletnie zaprzestałam obu czynności, co za tym idzie zaniedbałam też bloga i Was, czytelników. 

Wolałam nic nie pisać, głupio nie tłumaczyć się wymyślając beznadziejne wymówki, niż pisać na siłę. Nie ważna jest ilość ale ważna jest jakość. Przykro mi tylko, że trwało to aż prawie 4 miesiące. Ominęłam przez to nasze pierwsze urodziny, co jest dla mnie porażką. Jednak dzisiaj podczas sprzątania mojego regału z książkami coś we mnie drgnęło. Tak jakby kawałki mojej pasji, które w pewnym momencie się rozpadły i nie potrafiły znów się połączyć, nagle to zrobiły. Kiedy poczułam zapach książek od razu zapragnęłam do Was napisać. Chcę to wszystko nadrobić i znów kroczyć po właściwym torze :) 

♥ Mam nadzieję że zrozumiecie ♥

Idą też wakacje, co za tym idzie więcej czasu wolnego! Pochwalcie się w komentarzach jak tam wasze średnie :)
Ja w tym roku kończę 1 klasę liceum i powiem Wam, że nie mam pojęcia kiedy ten czas przeleciał mi przez palce. Pamiętam jakby to było wczoraj gdy siedziałam na spotkaniu zapoznawczym z moimi nowymi koleżankami. Przez ten rok szkolny bardzo dużo się wydarzyło. Pewne zdarzenia i odczucia doprowadziły mnie do tego iż moje priorytety znacznie różniły się od tych z którymi przyszłam z gimnazjum. To tak pokrótce co się u mnie dzieje. 

Jestem dobrej myśli iż tego zapału starczy mi na długo. W życiu są potrzebne przerwy, ale bez przesady dlatego WRACAMY Z BOOK CRAZY OBSESSION <3

* * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * 

by MediaryLife 


6 komentarzy:

 1. Czekamy na kolejne posty! ♥️
  Ysiakova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na posty :) super, ze jestes znów :)

  caydii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże! Jak ja się cieszę, że wróciłaś <3 Brakowało mi Cię :( Ale masz rację nie ma nic na siłę, dlatego nie chciałam Cię ciągnąć z powrotem do blogowania, lepiej, że sama zechciałaś na nowo rozpocząć. Poza tym racja, pierwsza klasa liceum strasznie namieszała, a priorytety strasznie się zmieniły i już nigdy nie będą takie jak przedtem, to chyba kwestia dorastania, albo czegoś całkiem innego... :/

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♥
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem przerwy są dobre, żeby wrócić z pełnymi siłami!

  OdpowiedzUsuń

♥ Za każdy komentarz wraz z linkiem do bloga, odwdzięczam się !
♥ Jeżeli Twój blog mi się spodoba, zaobserwuję go! :)

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ MÓJ BLOG, ZAOBSERWUJ, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO! ♥